Sophie Turner, Suç Dizisi ‘The Staircase’de Rol Alacak!

Sophie Turner, Suç Dizisi ‘The Staircase’de Rol Alacak! Turner, Oscar ödüllü Colin Firth, Toni Collette, Juliette Binoche, Rosemarie DeWitt ve Parker Posey gibi isimlerle başrolü paylaşacak. Game of Thrones‘un yıldızı  Sophie Turner is dizide Colin Firth‘ün kızını canlandıracak.

2001 yılında eşini öldürmekle suçlanan Amerikalı yazar Michael Peterson’ın hikâyesini anlatacak diziyi Antonio Campos uyarlayacak. 8 bölümlük dizinin senaryosu için dizinin yönetici yapımcısı olarak yer alacak Antonio Campos ve Maggie Cohn ile anlaşma yapılmıştı. Campos, dizinin 6 bölümünde yönetmen koltuğunda oturacak.

Dizide, Colin Firth, Michael Peterson‘a Toni Colette ise Kathleen Peterson karakterine hayat verecek. Peterson, 2001 yılında karısı Kathleen’i öldürmekle suçlandı. Evlerinde merdivenlerden düştükten sonra öldüğünü iddia etti, ancak polis, onun sopayla öldürüldüğünden şüphelendi ve olay yerinin kaza süsü verilmek için düzenlendiğini araştırdı.

Belgesel dizisi ilk olarak 2004 yılında, yaratıcısı Jean-Xavier de Lestrade’in yıllar sonra yeni bilgilerle güncellenmesiyle yayınlandı. Netflix, belgeseli 2018’de 13 bölümlük bir dizi olarak yayınladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com