Steven Spielberg, ‘Indiana Jones 5,’ı Yönetmeyecek!

Uzun bir geliştirme sürecinin ardından Steven Spielberg’in, “Indiana Jones 5’ın yönetmenliğinden istifa ettiği söylendi. Variety’de yer alan habere göre serinin 39 yıllık tarihinde bir ilk yaşanacak. Seriyi ilk kez başka birisi yönetecek.

Kaynaklara göre filmin yönetmenliğini “Ford v Ferrari”nin yönetmeni James Mangold üstlenecek. Mangold daha önce “Wolverine” serisinin 2017 yapımı “Logan” filminde de yönetmen koltuğuna oturmuştu. Tüm dünyada 619 milyon $ gişe hasılatı elde eden film, Mangold’a en iyi uyarlama senaryo dalında Oscr adaylığı getirmişti.

Spielberg, “Indy 5″te yapımcı olarak kalmaya devam edecek. Spielberg’ün bu kararı vermesinde, yönetmenin seriyi yeni jenarasyon birinin yönetmesinin daha doğru olacağını düşünmesi yatıyor.

Bu arada Harrison Ford hala projede yer alıyor. En son “The Call of the Wild“da rol alan Ford, “CBS Sunday Morning” programında önümüzdeki günlerde Indiana Jones ile ilgili çalışmaya başlayacağını açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle