Sylvester Stallone’lu mafya dizisi Tulsa King’e yeni isim!

Sylvester Stallone‘lu mafya dizisi Tulsa King’e yeni isim! Dana Delany, Sylvester Stallone mayfa liderine hayat vereceği dizinin kadrosuna dahil oldu.

Dizi, 25 yıl kaldığı hapishaneden çıktıktan son New York’taki patronu tarafından bir ekip oluşturup yeni bir suç imparatorluğu kurması için Oklahoma’ya gönderilen Dwight Manfredi adlı mafya liderinin maceralarına odaklanıyor. Dizide Manfredi karakterine tallone hayat veriyor. The Sopranos ve The Wolf of Wall Street‘ten hatırlayacağımız Terence Winter dizide senarist olarak yer alacak. Akademi adayı Taylor Sheridan ise dizinin yönetici yapımcısı olacak.

Dizinin kadrosunda Andrea Savage (I’m Sorry), Martin Starr (Silicon Valley), Max Casella (The Tender Bar), Domenick Lombardozzi (The Irishman), Vincent Piazza (Boardwalk Empire), Jay Will (The Marvelous Mrs. Maisel), A.C. Peterson (Superman & Lois) ve Garrett Hedlund (The United States vs. Billie Holiday) gibi isimler de rol alacak.

Dizinin kadrosuna dahil olan Delany, Chine Beach dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başamıştı. Delany performansıyla iki Emmy kazanmıştı. Dram dizisi Family Law‘da konuk oyuncu olarak yer alan Delany, performansıyla Emmy adaylığı kazanmıştı. Aktrisin yer aldığı TV projeleri arasında Body of Proof, Desperate Housewives, Hand of God ve  The American Guest yer alıyor. Delanıy,  Superman: TAS, The Batman, Justice League, Batman: Mask of the Phantasm‘ın seslendirme kadrosunda yer almıştı.

 

You May Also Like

Jon Snow geri dönüyor!

Timuçin Esen başrollü “Gri” dizisinin çekimleri başladı!

Leslie Mann ve Tim Robbins, “The Power” dizisinden ayrıldı!

Kuş Uçuşu’ndan İlk Fragman Yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.