‘The Batman Part II’ bir yıl ertelendi!

‘The Batman Part II’ bir yıl ertelendi! Robert Pattinson Gotham’a dönüşünü erteliyor. Aktörünyeniden Bruce Wayne’ı canlandıracağı cesur çizgi roman devam filmi “The Batman Part II” bir yıl ertelendi. Film, orijinal tarihi olan 3 Ekim 2025 yerine 2 Ekim 2026’da sinemalarda gösterime girecek.

Bu hamleye ek olarak, süper kahraman filmlerinin arkasındaki stüdyo olan Warner Bros. da vizyon takvimindeki diğer filmleri değiştirdi. Christian Bale, Jessie Buckley ve Peter Sarsgaard’ın rol aldığı Maggie Gyllenhaal imzalı “The Bride”, 3 Ekim 2025’te “The Batman” devam filminin eski yerini alacak. Robert De Niro‘nun başrolde olduğu mafya draması “Alto Şövalyeleri” ise 15 Kasım 2024’ten 21 Mart 2025’e taşındı.

Stüdyo ayrıca yönetmen Paul Thomas Anderson’ın son filmini de programına ekleyerek 8 Ağustos 2025’te gösterime girmesini planladı. Warner Bros. tarafından “İsimsiz Paul Thomas Anderson Etkinlik Filmi” olarak etiketlenen film Imax’te gösterime girecek. Leonardo DiCaprio, Sean Penn, Regina Hall, Teyana Taylor ve Alana Haim gibi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen proje hakkında çok az şey biliniyor. Anderson’ın son filminin çekimleri, yönetmenin neredeyse tüm filmlerinin geçtiği Kaliforniya’da devam ediyor.

Matt Reeves “Batman Bölüm II “yi yönetmek üzere geri döndü. Devam filminde Pattinson dışında kimin geri döneceği belli değil. Bruce Wayne’in “dünyanın en büyük dedektifi” olarak geçirdiği ilk günlere acımasız (PG-13 olsa da) bir bakış atan ilk filmde Kedi Kadın rolünde Zoë Kravitz, Batman’in uşağı Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, Penguen olarak bilinen suç lordu rolünde Colin Farrell ve Gotham City’nin polis şefi James Gordon rolünde Jeffrey Wright rol almıştı. “The Batman” dünya çapında 772 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

Etiket: Batman 2 – Robert Pattinson – Film – Sinema Haberleri

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç’in resmi posteri yayınlandı!

“Furiosa: Bir Mad Max Destanı”nın yeni posteri yayınlandı!

21 filmi Oscar alan ünlü yapım şirketi Participant Media faaliyetlerini durduruyor!

43. İstanbul Film Festivali başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir