Tom Cruise’un Uzayda Çekeceği Filmin Yönetmeni Belli Oldu!

NASA’nın Tom Cruise ve Elon Musk’ın uzayda film çekeceğini doğrulamasının ardından, filmin kimin yöneteceği de belli oldu. Variety‘de yer alan habere göre, daha önce “Edge of Tomorrow” ve “American Made”de Cruise ile çalışan Doug Liman, filmin yönetmen koltuğunda oturacak.

Filmin detayları ve dağıtımcısı konusunda henüz hiçbir bilgi yok ancak Liman’ın proje için doğru isim olduğu konuşuluyor. Paramount, Liman ve Cruise’un stüdyo için yaptığı “Luna Park” filminin bu projeyle bağlantılı olmadığını söyledi ancak bu yapımda da enerji kaynaklarını çalmak için uzaya giden bir grup ele alınıyor.

Liman ve Cruise, konuyla ilgili henüz hiçbir yorum yapmadı. Filmin prodüksiyon çalışmalarına ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor, çünkü Cruise’un takvimi oldukça yoğun. Gelecek iki Mission Impossible projesinde yer alan Cruise, coronavirüs nedeniyle ara vermek zorunda kalmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle