Tom Hopper, Hitman’s Wife’s Bodyguard Filminde Rol Alacak!

Umbrella Academy‘nin yıldızı Tom Hopper, Londra, Hırvatistan ve İtalya’da çekimlerine başlanan, 2017 yapımı The Hitman’s Bodyguard‘ın devam filmi olan The Hitman’s Wife’s Bodyguard adlı yapımda rol alacak. Başrollerinde Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson ve Salma Hayek‘in yer aldığı ilk film Amerika’da 177 milyon dolar hasılat yapmıştı.

Game of Thrones‘un 7. sezonunda Dickon Tarly olarak karşımıza çıkan Hopper, The Hitman’s Wife’s Bodyguard filminde ise Magnusson adında bir korumayı canlandıracak. Antonio Banderas, Morgan Freeman, Frank Grillo ve Richard E. Grant da filmde yer alacak diğer isimler arasında.

Hopper ayrıca Netflix’in Umbrella Academy dizisinde Luther karakterine hayat vermişti.

Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson ve Salma Hayek’in yeniden başrollerinde yer alacağı devam filminin yönetmeni de Patrick Hughes olacak.

Yaklaşık 30 milyon dolar bütçe ile çekimleri tamamlanan ve 2017’de vizyona giren ilk film 177 milyon dolarlık hasılat elde etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle