Toni Collette, Jessie Buckley ve David Thewlis Aynı Filmde!

Toni Collette, Jessie Buckley ve David Thewlis aynı filmde! Variety‘de yer alan habere göre, Toni Collette, Jessie Buckley, ve David Thewlis Netflix filmi “I’m Thinking of Ending Things,”de rol alacaklar.

Jesse Plemons‘ın kadrosunda yer aldığı filmin yönetmen ve senaristliğini Charlie Kaufman üstlenecek. Film, Ian Reid‘in 2016’da yayınlanan aynı isimli romanından beyazperdeye uyarlanacak.

Thewlis’i ise Amazon dizisi “The Feed”de ve ‘Avatar’ın 2020’de vizyona girecek olan devam filminde izleyeceğiz.

Toni Colette

Filmin kadrosuna dahil olan Colette’i en son “Hereditary” ve Netflix’in “Velvet Buzzsaw” ında Jake Gyllenhaal ile birlikte izlemiştik. Önümüzdeki dönem yıldız oyuncuyu Daniel Craig, Chris Evans ve Ana de Armas ile başrolü paylaştığı “Knives Out” isimli yapımda izleyeceğiz.

FX dizisi “Taboo,”nun kadrosundan ayrılan Buckley, HBO’nun yeni dizisi “Chernobyl”de karşımıza çıkacak. Buckley ayrıca, Judy Garland‘ın yaşamını ele alacak “Judy” flminde rol alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com