‘Trolls 3’ 2023’te Vizyona Girecek!

‘Trolls 3’ 2023’te Vizyona Girecek! Sevilen serinin yeni filmi için vizyon tarihi açıklandı. “Trolls 3” 17 Aralık 2023‘te sinemalarda olacak.

Serinin ilk filmi Trolls, 2016 yılında vizyona girmiş, Anna Kendrick, Justin Timberlake, James Corden, Zooey Deschanel ve Christopher Mintz-Plasse filmin seslendirme kadrosunda yer almıştı. Film, tüm dünyada 350 milyon$ gişe elde etmişti. Aynı zamanda yapım, Timberlake’in “Can’t Stop the Feeling” şarkısıyla en iyi orijinal şarkı dalında Oscar adaylığı kazandı.

Kendrick, Timberlake ve Corden’in yer aldığı devam filmi Trolls World Tour‘da ise Rachel Bloom, Ron Funches ve Sam Rockwell de kadroya dahil olmuştu. Mart 2020’de vizyona girmesi planlanan film, ABD’de vizyona girmiş ancak pandemi nedeniyle dijital platformlara taşınmıştı.

Trolls World Tour, dijital platformlarda 100 milyon $, uluslararası boxoffice’de ise $47 milyon $ elde etmişti. Serinin spin-off projesi olan Trolls: The Beat Goes On! ise Netflix’te yayınlanmıştı.

“Trolls 3” filminin kadrosunda kimlerin yer alacağı ve konusu henüz bilinmiyor. Ancak filmin 17 Aralık 2023’te vizyona girmesi bekleniyor. Filmle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Collider

You May Also Like

Top Gun: Maverick filminden yeni kamera arkası!

Mel Gibson’lı gerilim filmi ‘On The Line’ 2022 sonbaharında yayınlanacak!

Top Gun: Maverick Filminden Rekor Açılış Bekleniyor!

Cannes Film Festivali’nin 75. Yılı Kutlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.