VR Teknolojisiyle Çekilen ‘Baba Yaga’nın Kadrosuna Yeni İsimler!

VR Teknolojisiyle çekilen ‘Baba Yaga’nın kadrosuna yeni isimler! Kate Winslet, Jennifer Hudson ve Glenn Close, dünya prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yapacak olan VR animasyon filmi ‘Baba Yaga’da daha önce adı duyurulan Daisy Ridley‘le birlikte rol alacak.

Filmde izleyiciler de birer karakter olarak bu masal dünyasına davet edilecekler ve seçimleri hikayenin sonunu belirleyecek. Filmde, gizemli cadı Baba Yaga, güçlerini, büyülü Ormanı’na yerleşen köylüleri durdurmak için kullanır. “İzleyici”nin annesi rolünde olacak olan şef, ölümcül bir hastalığa yakalandığında yağmur ormanına girmek, gizemlerini ortaya çıkarmak ve Baba Yaga’dan tedavi almak onlara ve kız kardeşleri Magda’ya bağlıdır.

Hudson aynı zamanda Baobab Studios’un bünyesinde filmin yönetici yapımcılığını üstleniyor. ‘Madagascar’ ve ‘Antz’ filmlerine imza atan Eric Darnell tarafından yazılan ve Darnell ile Mathias Chelebourg tarafından birlikte yönetilecek olan film, etkinliğin Sanal Gerçeklik bölümü olan Venice VR Expanded kapsamında 2 Eylül‘de Venedik’te gösterilecek. ‘Baba Yaga’ bu yılın sonlarında ise Oculus Quest’te özel olarak satışa sunulacak.

Kaynak: Variety

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

La Hayde Maske filminin fragmanı yayınlandı!

Deadpool & Wolverine’den yeni fragman!

Andy Weir’in yeni bilim kurgu filminde Ryan Gosling başrolde!

Wim Wenders ve Koji Yakusho ilk kez İstanbul’a geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir