Zachary Levi, Aile Dramı ‘The Unbreakable Boy’da Rol Alacak!

Zachary Levi, Aile Dramı ‘The Unbreakable Boy’da Rol Alacak! Kingdom Story Company ve Lionsgate’in yapımcılığını üstleneceği aile dramı “The Unbreakable Boy”un başrolünü Zachary Levi üstlenecek.

Levi, otizmli çocuğu olan bir baba (Austin) karakterini canlandıracak. Filmin çekimlerine kısa süre içerisinde başlanması bekleniyor.

“I Still Believe,”in senaristi Jon Gunn filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenecek. Film, Scott M. LeRette ve Susy Flory’nin kaleme aldığı kitaptan uyarlanacak. Jon Erwin, Andrew Erwin ve Kevin Downes filmin yapımcılığını üstlenecek.

Levi, “Shazam” ve onun devam filmi “Shazam: Fury of the Gods”da rol almıştı. NBC dizisi “Chuck,”da rol alan Levi, “The Marvelous Mrs. Maisel”de ve Tony adaylığı elde ettiği “She Loves Me”de rol aldı. Levi’yi önümüzdeki dönem, “Under Cover“ filminde Kevin MacDonald’ın henüz ismi belli olmayan filminde Jodie Foster ve Benedict Cumberbatch ile başrolü paylaşacak.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com