Zack Snyder, ‘Justice League’ İçin Yeni Sahneler Çekecek

Zack Snyder, ‘Justice League’ İçin Yeni Sahneler Çekecek. 2017 yılında gösterime giren süper kahraman filmi “Justice League”in merakla beklenen, yayınlanmamış versiyonu için yeni sahneler çekilecek.

Ben Affleck‘li Batman, Henry Cavill‘li Superman, Gal Gadotlu Wonder Woman ve Ray Fisher‘li Cyborg karakterleriyle Snyder önümüzdeki aylarda yeni sahneler çekecek.

“Snyder Cut” olarak adlandırılan yapımın 2021 yılında HBO Max’de yayınlanması bekleniyor. Yeni sahnelerle ilgili HBO Max ve WarnerMedia açıklama yapmaktan kaçındı.

Snyder, Justice League çekimleri sırasında kızının ölüm haberini almış ve filmi yarım bırakmak zorunda kalmıştı. Joss Whedon, filmi yeniden çekmiş, yapım, tüm dünyada 657.9 milyon $ gişe elde etmişti. Justice Legue’in 2. yıl dönümünde film hayranları Snyder’a onun vizyonundan filmi görme taleplerini iletmişlerdi. Filmin yıldızları Gal Gadot, Ben Affleck, Ray Fisher ve Snyder da Twitter üzerinden fanlara cevap vererek, kendilerinin de bu konuda istekli olduklarını belirtmişti. Bu Warner Bros.’un dikkatini çekmiş başkan Toby Emmerich Snyder ile proje hakkında görüşmüş ve proje start almıştı.

Kaynak: New York Post

You May Also Like

Ken Kwapis imzalı Thelma filmine yeni isimler

Spike Lee, “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” alacak

Bong Joon Ho, Warner Bros. uyarlamasını yönetecek

‘Moon Knight’ dizisinin yıldız ismi Gaspard Ulliel hayatını kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir