65. BFI Londra Film Festivali’nin Açılış Filmi Belli Oldu!

65. BFI Londra Film Festivali’nin Açılış Filmi Belli Oldu! 6 – 17 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalin açılışını Netflx yapımı The Harder They Fall filmi yapacak. Western türündeki filmin kadrosunda Jonathan Majors, Zazie Beetz, Delroy Lindo, LaKeith Stanfield, Danielle Deadwyler, Edi Gathegi, R.J. Cyler, Damon Wayans Jr., Deon Cole, Regina King ve Idris Elba rol alıyor.

Jeymes Samuel‘in yönetmenliğini üstlendiği film, 6 Ekim’de festivalin açılış galasında gösterilecek. Gala’ya yönetmenin yanı sıra Majors, Beetz, King ve Idris Elba’nın katılması bekleniyor. Samuel ve Boaz Yakin tarafından senaryosu kaleme alınan filmin yapımcılığını yönetmen Samuel ile birlikte Shawn Carter, James Lassiter, Lawrence Bender üstlendi.

Film, ailesini öldüren adamın hapisten çıkarıldığını keşfeden bir kanun kaçağını konu alıyor. Nat Love, ailesinin ölümüne neden olan Rufus Buck’dan intikam almaya karar verir. Bu yüzden eski çetesini yeniden bir araya getiren Nat, Rufus’un hapisten çıkmasının ardından onun peşine düşer.

Kaynak: Deadline

You May Also Like

Chris Rock, 2023 Oscar törenini sunabilir!

Akademi, 2023 yılının Oscar tarihini açıkladı!

Andy Garcia’lı “Father of the Bride”dan fragman!

‘Dirty Dancing 2’nun yönetmeni belli oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.