“Cadılar Bayramı” Filminden Yeni Kareler Geldi!

“Cadılar Bayramı” filminden yeni kareler geldi! “Cadılar Bayramı” filminden Haluk Bilginer‘in de yer aldığı yeni kareler yayınlandı! Universal Pictures, Trancas International Films, Blumhouse Productions ve Miramax’s yapımı film 26 Ekim 2018’de vizyonda seyircisiyle buluşacak.

Filmde Laurie Strode’u bir kez daha Jamie Lee Curtis canlandırıyor. Senaryosu David Gordon Green ve Danny McBride tarafından kaleme alınan filmde ülkemizin usta oyuncularından Haluk Bilginer de rol alıyor. Bilginer, Dr. Sartain karakterine hayat veriyor. Yapımın kadrosunda Nick Castle, Judy Greer, Will Patton, Andi Matichak, Virginia Gardner, Andi Matichak gibi isimler yer alıyor.

1978 yılı Cadılar Bayramı’nda dört masum genci öldüren ve o gece Laurie Strode ile de yüzleşen Michael Myers, hapisanededir. Yaklaşan Cadılar Bayramı nedeniyle herkes tatlı bir telaş içindedir. Strode ise  Myers’la karşılaşıp ondan intikam alma hayali peşindedir. Myers bulunduğu hapisaneden nakledilmek zorunda kalınca, nakil aracının kaza yapması üzerine kaçmayı başarır. Haberi duyan Strode, Myers’ın kendisini öldürmeye çalışacağını bildiği için hazırlıklara başlamıştır.

 

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Garfield yaratıcısından dikkat çeken açıklamalar!

“IF” 35 milyon dolarla gişe beklentilerinin altında kaldı!

The Bikeriders filminden yeni fragman yayınlandı!

Yorgos Lanthimos, ‘Bugonia’ filmi için Emma Stone ve Jesse Plemons ile yeniden bir araya geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir