Camila Cabello, Yeni ‘Cinderella’ Filminde!

Camila Cabello, Yeni ‘Cinderella’ Filminde! Şarkıcı ve söz yazarı Camila Cabello, Sony Pictures adına yazar ve yönetmen Kay Cannon tarafından yeniden uyarlanan ‘Cinderella’ filminde rol alacak.

Camila Cabello, James Corden tarafından yaratılan bu yeni projenin müziklerine de katkıda bulunacak. Yapım, Fulwell 73 adlı prodüksiyon firması bünyesinde Corden ve Leo Perlman tarafından üretilecek.

Yeni ‘Cinderella’ filmi, kötü bir üvey anneye sahip kimsesiz kül kedisinin klasik öyküsünün müzikal bir versiyonu olacak. Sony projenin hızlandırılması için gerekli çalışmalara başladı.

Bugüne kadar yayınlanmış en ünlü Cinderella filmleri arasında; 1950 yılında Disney tarafından geliştirilmiş olan animasyon versiyonu, ardından 1997 yılında Brandon ve Whitney Houston‘un başrollerinde yer aldığı bir uyarlaması ile 2015 yılında Lily James başrolünde yer aldığı ve dünya genelinde 543 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden popüler bir versiyonu yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle