“Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminde Yasemin Yalçın, Toto Karaca rolünü üstlenecek!

Cem Karaca’nın Gözyaşlarıfilminde Yasemin Yalçın, Toto Karaca rolünü üstlenecek! “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filmi, Türk müziğinin ikonik ismi Cem Karaca’nın hayatını beyazperdeye taşırken izleyicilere birbirinden güçlü karakterlerle dolu bir biyografi sunmaya hazırlanıyor. Yasemin Yalçın, Cem Karaca’nın annesi, ünlü tiyatrocu Toto Karaca rolüne hayat veriyor. 

Yasemin Yalçın, müziğe tutkuyla bağlı olan oğlu ve onu sanattan uzaklaştırmak isteyen eşi Mehmet Karaca arasında kalan ama daima sanatından taviz vermeyen oğlunu destekleyen, mücadele dolu yolculuğunda yanında olan bir anne olarak izleyicilerle buluşacak.

Yüksel Aksu’nun yönettiği ve Cem Karaca’nın sanat kariyerinden çok daha fazlasını keşfetmeye davet eden film, müziğimizin efsane isimlerinden birinin hayatını konu alırken aynı zamanda annesi, babası, aşkları ve biricik çocuğuyla iç içe geçen bir aile portresi de sunacak. Türk sinemasının ve müziğinin zengin mirasına bir saygı duruşu niteliğindeki “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminde Cem Karaca rolünde İsmail Hacıoğlu’nu izleyeceğiz. 

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

“Neredeyse Kesinlikle Yanlış”ın dünya prömiyeri Venedik Film Festivali’nde!

Danny Ramirez, Joaquin Phoenix ile aynı projede yer alacak!

Özgü Namal’ın başrolde olduğu ‘Sarı Zarflar’ın çekimleri tamamlandı!

‘The Shining’ filminin yıldızı Shelley Duvall hayatını kaybetti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir