Christopher Nolan imzalı ‘Oppenheimer’ filmine yeni isimler

Christopher Nolan imzalı ‘Oppenheimer’ filmine yeni isimler. Jason Clarke ve Louise Lombard projede rol alacak yeni isimler.

Filmde Emily Blunt, Florence Pugh, Robert Downey Jr., Matt Damon, Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Jack Quaid, Matthew Modine, Dylan Arnold, David Krumholtz, Alden Ehrenreich, Michael Angarano, Kenneth Branagh ve David Dastmalchian gibi isimler rol alıyor.

Oppenheimer’da  Cillian Murphy  atom bombasının babası olarak bilinen bir fizikçi J. Robert Oppenheimer, Emily Blunt ise onun karısı Katherine olarak karşımıza çıkacak.

Universal’ın haklarını aldığı yapım, 100 milyon $’lık bir yapım bütçesine sahip. “The Dark Knight,” “Inception” ve “Tenet,” gibi filmlerde Warner Bros. ile çalışan Nolan, bu proje için Universal ile anlaşmayı tercih etti.

“Oppenheimer” filminin 21 Temmuz 2023 tarihinde vizyonda olması bekleniyor. Nolan filmi, Kai Bird ve Martin J. Sher tarafından kaleme alınan Pulitzer ödüllü “American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer” kitabından uyarlayacak.

 

You May Also Like

‘Triangle of Sadness’ Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Tom Cruise’dan müzikal film!

‘Pac-Man’ Film Oluyor!

‘Altın Koza’nın Jürisi Belli Oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.