“Furiosa: Bir Mad Max Destanı” filmine özel kaçış oyunu etkinliğine büyük ilgi!

“Furiosa: Bir Mad Max Destanı” filmine özel kaçış oyunu etkinliğine büyük ilgi! Son yılların en iyi bilim kurgu- aksiyon filmlerinden, 6 Oscar Ödüllü, küresel hit “Mad Max: Fury Road” un öncesini anlatan “Furiosa: Bir Mad Max Destanı” seyirci ile buluşmak için gün sayarken, Escapist tarafından filme özel tasarlanan kaçış oyunu etkinliği büyük ilgi uyandırdı. Film, yarın sinemalarda seyircisiyle buluşacak.

Trump AVM içerisinde bulunan Escapist Kaçış Oyunları Merkezi’nde gerçekleşen ve filminin konusundan ilham alınarak tasarlanan oyun deneyimine katılan davetliler, ipuçlarından yararlanarak bulmacaları çözmeye çalışırken keyifli saatler geçirdi. Etkinliği tamamlayan şanslı katılımcılar, filmin ilk ön gösterimine katılıp Furiosa: Bir Mad Max Destanı’nı izleme şansı yakaladı.


Furiosa: Bir Mad Max Destanı’nın konusu nedir?

Oscar Ödüllü usta yönetmen George Miller‘ın bir kez daha yönetmen koltuğuna geçtiği filmde Anya Taylor-Joy, Charlize Theron’un “Mad Max: Fury Road” filmindeki Furiosa karakterinin daha genç bir versiyonunu canlandırıyor. Dünya çökerken genç Furiosa Nice Annelerin Yeşil Diyarı’ndan kaçırılır ve Savaş Lordu Dementus liderliğindeki büyük bir Motorcu Sürüsü’nün eline düşer.  Çorak Topraklar’da ilerlerken Ölümsüz Joe’nun başkanlık ettiği Kale’ye gelirler. İki diktatör egemenlik için savaşır. Bu sırada Furiosa eve dönüş yolunu bulmak için çabalarken birçok sınavdan sağ çıkmak zorundadır.

Başrolünde Anya Taylor-Joy’un yer aldığı filmde Hemsworth’un yanı sıra Alyla Browne ve Tom Burke de rol alıyor. Filminin yapımcılığını Miller ve Doug Mitchell üstleniyor. Senaryoyu Miller, “Mad Max: Fury Road”un ortak yazarı Nico Lathouris’le birlikte kaleme aldı.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Furiosa: Bir Mad Max Destanı, 24 Mayıs’ta vizyonda olacak.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

‘’Bizimle Başladı Bizimle Bitti’’ filminin yeni posteri yayınlandı!

Tolga Karaçelik, yeni filminin prömiyerini New York’ta yaptı!

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Murat Soydan hayatını kaybetti!

“Practical Magic 2” geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir