‘Game Of Thrones’un Yıldız İsmi Gerilim Dizisi ‘The Rig’ Kadrosunda!

‘Game Of Thrones’un Yıldız İsmi Gerilim Dizisi ‘The Rig’ Kadrosunda! Deadline‘da yer alan habere göre ‘Game Of Thrones’un yıldız ismi Iain Glen, Schitt’s Creek ‘in yıldızı Emily Hampshire ile Amazon’un yeni gerilim dizisi The Rig’de başrolü paylaşacak.

Iain Glen, Emily Hampshire ve Martin Compston Amazon dizisi The Rig’in kadrosuna dahil oldu. Dizinin çekimleri bu ay sonunda İskoçya’da başlayacak.

David Macpherson’ın yaratıcısı olduğu dizinin yönetmenliğini Line of Duty ve  Bodyguard filmlerinden hatırlayacağımız John Strickland üstleniyor. 6 bölümden oluşacak The Rig, Kuzey Denizi’nin tehlikeli sularında, İskoç kıyılarında konuşlanmış olan Kishorn Bravo petrol platformunun mürettebatını merkezine alıyor.

Dizinin kadrosunda Calvin Demba, Emun Elliott, Abraham Popoola, Stuart McQuarrie ve Molly Vevers gibi isimler de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle