Harrison Ford, ‘The Staircase’ Dizisinde!

Harrison Ford, TV dizisinde rol alacak. Variety‘de yer alan habere göre Ford, “The Staircase” dizisinde rol alacak. Dizi, 2001 yılında karısını öldürmekle suçlanan Amerikalı yazar Micheal Peterson‘ın hayatına odaklanacak. Peterson, karısının evindeki merdivenlerden düşerek ölmesi üzerine şüpheli olarak görülmüştü.

Ford, dizide yönetici yapımcı olarak da yer alacak. Dizinin senaryosu Antonio Campos imzalı olacak. Belgesel serisi 2004 yılında çıkmış, yeni gelişen olaylarla dizi update edilmişti. Netflix, 2018 yılında 13 bölümlük diziyi yayınlanmıştı.

Ford’u kariyerinin erken dönemlerinde televizyonda “The Virginian,” “The F.B.I.,” ve “Gunsmoke” gibi şovlarda izlemiştik. 1985 yapımı “Witness” filmindeki performansıyla Oscar adaylığı elde eden Ford, “Star Wars” ve “Indiana Jones” film serilerinde de rol almıştı. Rol aldığı yapımlar arasında “The Fugitive,” “Blade Runner”, “Clear and Present Danger,” “Patriot Games,” “Air Force One,” ve “The Mosquito Coast” bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle