Idris Elba, ‘Sonic the Hedgehog 2’ Kadrosunda!

Idris Elba, ‘Sonic the Hedgehog 2’ Kadrosunda! “The Suicide Squad”ın yıldızı  Idris Elba, devam filminde Knuckles karakterini seslendirecek. “Sonic the Hedgehog 2”, 8 Nisan 2022‘de vizyona girecek.

Elba’yı Sonic’in dost gibi görünen düşmanı Ekidne Knuckles olarak izleyeceğiz. Karakter “Knock, knock…..” repliğiyle biliniyor. İlk filmde rol alan Jim Carrey, James Marsden ve Tika Sumpter, devam filminde de karşımıza çıkacak. Knuckles karakteri ilk kez 1994 yılında Sega video oyununda antagonist olarak karşımıza çıktı. İlk çıktığında Doctor Robotnik tarafından Sonic’in onun düşmanı olduğuna inandırıldı. Sonrasında “Sonic and Knuckles” oyunu çıktı ve Knuckles, gerçek kötünün kim olduğunu öğrendi.

Filmde Knuckles karakterini seslendirecek olan Elba, daha önce “Finding Dory”, “Zootopia,” ve “The Jungle Book,” gibi yapımların da seslendirme kadrosunda yer almıştı.

Neal H. Moritz, Toby Ascher ve Toru Nakahara‘nın yapımcılığını üstleneceği filmin yönetici yapımcılığını Hajime Satomi, Haruki Satomi ve Tim Miller üstlenecek. Sega’nın popüler video oyunundan uyarlanacak filmin ilki 2020 yılında vizyona girmişti. Filmin kadrosunda Ben Schwartz, Jim Carrey, James Marsden gibi isimler yer almıştı.

You May Also Like

Chris Rock, 2023 Oscar törenini sunabilir!

Akademi, 2023 yılının Oscar tarihini açıkladı!

Andy Garcia’lı “Father of the Bride”dan fragman!

‘Dirty Dancing 2’nun yönetmeni belli oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.