Jared Leto’lu “Morbius” Filminden Yeni Fragman!

Jared Leto‘lu “Morbius” Filminden Yeni Fragman! Jared Leto’nun başrolünde yer aldığı Spiderman spin-off filmi ‘Morbius’tan yeni fragman yayınlandı.

Matt Smith, Micheal Keaton, Adria Arjona ve Jared Harris filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler arasında. Anti-kahraman Morbius’a odaklanacak olan filmin yönetmen koltuğunda ise son olarak ‘Life’, ‘Child 44’ ve ‘Safe House’ filmlerini yöneten Daniel Espinosa oturuyor.

Filmde Jared Leto, Michael Morbius’a, Matt Smith ise aynı kan hastalığından muzdarip Morbius’un en yakın arkadaşı Loxias Crown karakterine hayat verecek. Adria Arjona Morbius’un aşık olacağı Martine Bancroft karakterini, Jared Harris ise Morbius’un akıl hocasını canlandıracak. Son olarak Tyrese Gibson ise süper güçlere sahip vampir Morbius’u avlamaya çalışacak bir FBI ajanı olarak filmdeki ana rollerden birini üstlendi.

Roy Thomas ve Gil Kane tarafından yaratılan Morbius karakteri, ilk olarak 1971 yılında ‘The Amazing Spider-Man’ çizgi romanı ile karşımıza çıkmıştı. Nadir görülen bir kan hastalığından muzdarip bir bilim adamı olan Dr. Michael Morbius karakterinin kendi kendini tedavi etme çabaları bir felaketle sonuçlanmış ve bir vampire dönüşmüştür. Kendi üzerine uyguladığı deneyler sonucunda super güçlere sahip olan Morbius karakterine odaklanacak film Ocak 2022’de vizyona girecek.

Kaynak: Collider

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

La Hayde Maske filminin fragmanı yayınlandı!

Deadpool & Wolverine’den yeni fragman!

Andy Weir’in yeni bilim kurgu filminde Ryan Gosling başrolde!

Wim Wenders ve Koji Yakusho ilk kez İstanbul’a geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir