Jennifer Kaytin Robinson, Hitchcock’dan Esinlenen Kara Komedi Filmi ‘Strangers’ı Yönetecek!

Jennifer Kaytin Robinson, Hitchcock‘dan Esinlenen Kara Komedi Filmi ‘Strangers’ı Yönetecek! Son dönemlerin talep gören yönetmeni Robinson, Netflix’le yeni filmi için tekrar bir araya geliyor.

Robinson, Alfred Hitchcock’un “Strangers on a Train”ından esinlenen kara komedi filmi Strangers için tekrar yönetmen koltuğuna geçecek. En İyi Sinematografi kategorisinde Oscar’a aday gösterilen film usta yönetmen Alfred Hitchcock’un en önemli filmlerinden biri.Patricia Highsmith’in romanından uyarlanan yapım, Drew ve Eleanor adında iki genç kızın hikayesini merkezine alıyor.

Netflix filmi Someone Great’de yönetmenlik yapan Robinson, Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstleneceği Thor: Love and Thunder filminde yardımcı senarist olarak yer alacak. Center Stage dizisinin uyarlaması üzerinde çalışan Robinsob, komedi dram türündeki Obsessed üzerinde de çalışıyor.

Kaynak: Collider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle