Jesse Eisenberg, Gerilim Filmi ‘Wild Indian’ Kadrosunda!

Jesse Eisenberg, gerilim filmi ‘Wild Indian’ kadrosunda! Jesse Eisenberg, başrolünde yer alacağı ‘Wild Indian’ adlı bağımsız gerilim filminin yönetici yapımcılığını da üstlenecek.

Lyle Mitchell Corbine Jr. tarafından yazılıp yönetilen ‘Wild Indian’ın oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında Michael Greyeyes, Chaske Spencer, Kate Bosworth ve Scott Haze yer alıyor. Oklahoma City’de çekilen film, bağımsız sinema kurumu olan Sundance Enstitüsü’nün Senaryo Yazarları biriminde üretilerek, Directors Lab kapsamında geliştirildi.

Film, geçmişte bir okul parkadaşlarının vahşi cinayetini örtbas eden iki arkadaşın hikayesine odaklanıyor. Araya uzun yıllar girse de sakladıkları travmatik sırrın yaşamlarını nasıl geri dönülemez bir şekilde değiştirdiği ile yüzleşmeleri gerekecek.

Filmin yapımcılığını Blake Pickens ve Thomas Mahoney üstlenirken, yönetici yapımcı kadrosundaki isimler arasında Joel Michaely, Niraj Bhatia, Eric Tavitian, Katy Bettner, Lesli Masoner, Dan McClung ve Brent Ryan Green yer alıyor.

You May Also Like

James Cameron, son ‘Avatar’ filmini yönetmeyebilir!

Taron Egerton, Wolverine rolü için görüşmelere başladı!

“Ah Belinda”nın çekimleri tamamlandı!

Özge Borak’lı ‘Leyla Hanım’dan Tanıtım Fragmanı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.