John Cena, “Suicide Squad 2″da Rol Alabilir!

“Suicide Squad 2″nun kadrousu genişlemeye devam ediyor. Variety‘de yer alan habere göre John Cena, Idris Elba ve Margot Robbie‘nin rol alacağı devam filmi için görüşmelere başladı.

Margot Robbie‘nin Harley Quinn, Jai Courtney‘nin ise Captain Boomerang olarak tekrar yer alacağı devam filminde daha önce Idris Elba‘nın Deadshot karakterine hayat vereceği söylenmişti. Ancak Cena’nın kadroya dahil olmasıyla ikilinin hangi karakterlere hayat vereceği henüz bilinmiyor. Karakter ilk filmde Will Smith tarafından canlandırılmıştı.

Margot Robbie

Sonbaharda çekimlerine başlanması beklenen filmin senaryosu ve yönetmenliği James Gunn imzalı olacak. Filmin 6 Ağustos 2021 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Suicide Squad 2016 yılında vizyona girmiş, tüm dünyada 746.8 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. “Suicide Squad 2”, Cena’nın çizgi romandan uyarlanan bir filmdeki ilk rolü olacak. Leslie Mann ve Ike Barinholtz ile birlikte Universal’ın “Blockers” filminde rol alan Cena, “Transformers”ın spinofunda ve “Bumblebee”de de rol almıştı.

You May Also Like

“Three Thousand Years of Longing” filminden fragman yayınlandı!

Russo kardeşlerden yeni film!

‘The Invitation’dan İlk Fragman!

“Migration” filminin vizyon tarihi değişti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.