Jurassic World: Dominion Filminden 5 Dakikalık Tanıtım Yayınlandı!

Jurassic World: Dominion Filminden 5 Dakikalık Tanıtım Yayınlandı! Yönetmen ve ortak yazar Colin Trevorrow‘un yönettiği filmin beş dakikalık, yeni, özel bölümü olan giriş bölümü paylaşıldı. Yayınlanan bölüm, izleyicileri tarihte 65 milyon yıl geriye götürerek dünyayı insanların var olmadığı dönemde deneyimlemelerini amaçlıyor ve dinozorların aramızda yaşadığı dünyaya kısa bir bakış sunuyor.

Giriş bölümünün müziği, Jurassic World, Jurassic World: Yıkılmış Krallık ve Jurassic World Hakimiyet filmlerinin bestecisi ve Oscar ödüllü Michael Giacchino‘ya ait. Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, Owen Grady ve Claire Dearing rollerini canlandırıyorlar. İkiliye Dr. Alan Grant ve Dr. Ian Malcolm rollerini tekrar canlandıran Oscar ödüllü Laura Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum eşlik ediyor. Filmde ayrıca Dr. Henry Wu rolünde BD Wong,  Emmy adayı Mamoudou Athie (Oh Jerome, No), Dichen Lachman (Agents of S.H.I.E.L.D.) ve DeWanda Wise (She’s Gotta Have It) rol alıyor.

Senaryoyu Colin Trevorrow’la birlikte yazan Emily Carmichael, Jurassic ekibine ilk kez katılıyor. Senaryo, Jurassic World ve Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmlerini yazan Derek Connolly ve Trevorrow’un hikayesi üzerinden kaleme alındı.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Süper Mario’nun vizyon tarihi belli oldu!

Yorgos Lanthimos’un merakla beklenen filmi İKSV Galaları’nda!

‘Lefter’ filminin başrolü belli oldu!

Robert Pattinson, Possession filminin yeniden çevriminde yapımcı olarak yer alacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir