“Killers of the Flower Moon” gişede parladı!

Killers of the Flower Moongişede parladı! Martin Scorsese‘nin Robert De Niro, Leonardo DiCaprio ve Lily Gladstone başrollü “Killers of the Flower Moon” tüm dünyada 44 milyon $ gişe yaptı.  Taylor Swift’in “The Eras Tour” filmi ise bu hafta sonu Amerika gişesinde bir kez daha zirveye yerleşti. Film,  ikinci hafta sonunda toplam 130 milyon dolar hasılata ulaştı.

Amerika gişesinin üçüncü sırasında 5.6 milyon dolarla “Exorcist: Believer” yer alıyor. “Paw Patrol: Süper Film” 4.5 milyon dolarla dördüncü sıraya yerleşti. Listenin ilk beşini tamamlayan film ise 4.1 milyon dolar kazanan “The Nightmare Before Christmas” (Noel Gecesi Kabusu) oldu.

Gerçek bir hikâyeye dayanan ve Ernest Burkhart (Leonardo DiCaprio) ile Mollie Kyle’ın (Lily Gladstone) imkânsız romantizmi çerçevesinde anlatılan film, gerçek aşkın tarifsiz ihanetle kesiştiği destansı bir “western” suç destanı. Robert De Niro ve Jesse Plemons’ın da rol aldığı filmin yönetmenliğini, Scorsese üstleniyor. David Grann’in çok satan kitabına dayanan senaryonun yazarları ise Eric Roth ve Martin Scorsese

 

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Xavier Dolan, 77. Cannes Film Festivali’nde Belirli Bir Bakış jürisine başkanlık yapacak!

Emily Blunt, Dwayne Johnson ile başrolü paylaşacak!

Tom Hardy’li The Bikeriders’tan yeni fragman!

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası’nın devam filmi 2026’da!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir