Modern Dracula uyarlaması ‘Renfield’ kadrosuna yeni isim!

Modern Dracula uyarlaması ‘Renfield’ kadrosuna yeni isim! The ‘Black and Blue’nu yıldız ismi James Moses Black, Nicolas Cage‘li Renfield kadrosuna dahil oldu. Filmin kadrosunda Awkwafina, Ben Schwartz, Adrian Martinez, Shohreh Aghdashloo, Bess Rouss gibi isimler de rol alıyor. Filmde Dracula’yı Cage, onun hizmetkarı Renfield’i ise Nicholas Hoult canlandıracak.

Renfield, Bram Stoker’ın klasikleşen eserinde Dracula’nın yardımcısı olarak bilinen Renfield’ın hayatına odaklanıyor. Film, The Walking Dead‘in yaratıcısı Robert Kirkman’ın orijinal hikayesinden uyarlandı. Senaryo “Rick and Morty”nin senaristi Ryan Ridley tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmenliğini The Tomorrow War filminden hatırlayacağımız Chris McKay üstlenecek.

Filmin kadrosuna dahil olan Black’in hangi rolle karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Aktör dah önce Lansky, Black and Blue, ve Queenpins filmlerinde yardımcı rollerde karşımıza çıkmıştı. Amazon yapımı S.O.Z.: Soldados o Zombies ve YouTube Premium’un Liza on Demand dizilerinde rol alan Black, Blackline: The Beirut Contract filminde de rol almıştı.

Kaynak: Deadline

You May Also Like

Viola Davis başrollü ‘The Woman King’den fragman!

Animasyon filmi “Luck”tan ilk fragman yayınlandı!

‘Heat 2’ Geliyor!

18 kısa animasyon İKSV YouTube kanalında!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.