Monster Hunter Kadrosuna Yeni İsimler!

Paul W. S. Anderson‘ın yönetmenliğini üstlendiği  Monster Hunter kadrosuna yeni isimler katıldı. T.I. Harris ve Ron Perlman, Milla Jovovich rol aldığı filmin kadrosunda yer alacak.

Resident Evil film serisinin senarist ve yönetmeni Anderson, Capcom video oyununu beyazperdeye uyarlıyor. Filmin senaryosuyla ilgili detaylar henüz netleşmese de Jovovich’in filmde Artemis karakterine hayat vereceği biliniyor. Harris keskin nişancı Link karakterine, Perlman ise avcı takımının lideri Admiral karakterini canlandıracak.

Monster Hunter Kadrosuna Yeni İsimler!Önümüzdeki ay Güney Afrika’da çekimleri başlayacak olan filme 60 milyon dolar bütçe ayrıldığı biliniyor. Anderson, filmin yapımcılığını uzun süredir birlikte çalıştığı Jeremy Bolt ve Robert Kulzer ile birlikte üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosuna yeni katılan Harris’i bu ya vizyona giren Ant-Man and the Wasp filminde izlemiştik. Harris önümüzdeki dönem Dolemite Is My Name! isimli yapımda Eddie Murphy ile birlikte rol alacak.

FX’in Son of Anarchy ve Amazon’un beğeniyle takip edilen Hand of God dizilerinde izlediğimiz Perlman, Startup dizisinde de rol almıştı. Perlman’ı önümüzdeki dönemde Famke Janssen ve Richard Dreyfuss ile başrolleri paylaştığı Asher filminde izleyeceğiz.

You May Also Like

Daniel Brühl ve Macaulay Culkin, pandemi gerilimi ‘Rich Flu’da rol alacaklar!

Susan Sarandon animasyon dizisi ‘The Movers’da rol alacak!

‘Indiana Jones 5’tan ilk görsel yayınlandı!

‘Elvis’in Dünya Promiyeri Cannes Film Festivali’nde Gerçekleşti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.