‘Moon Knight’ dizisinin yıldız ismi Gaspard Ulliel hayatını kaybetti

‘Moon Knight’ dizisinin yıldız ismi Gaspard Ulliel hayatını kaybetti. Fransız aktörün ski kazası sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi. Ulliel, 37 yaşındaydı.

“It’s Only the End of the World” ve Marvel’ın “Moon Knight”dizisinde rol alan oyuncu Savoie bölgesinde kayak yaparken başka bir kayakçıyla çarpıştı ve beyninde ciddi travma meydana geldi. Helikopterle hastaneye kaldırılan oyuncu hayatını kaybetti. Yerel kaynaklar, kazayla ilgili soruşturma başlatılacağını duyurdu.

Fransa’nın en iyi oyuncularından biri olan Ulliel, oyunculuk kaiyerine henüz 12 yaşındayken, Fransız TV filmi “Une Femme En Blanc” (“A Woman in White”) ile başladı. Birkaç Tv filmi, dizi ve kısa filmin ardından Ulliel, Christophe Gans’in “Brotherhood of the Wolf,” Jean-Paul Salomé’nin “Belphegore: Le fantôme du Louvre,” ve Michel Blancin “Embrassez qui vous voulez,” gibi yapımlarında küçük roller aldı. Oyuncu ilk başrolünü André Techiné imzalı “Les Egarés” filminde Emmanuelle Beart ile birlikte oynadı. Daha sonra Peter Webber’in Hannibal Rising filminde rol alan oyuncu Marvel yapımı Moon Knight kadrosunda da yer alıyordu.

 

 

You May Also Like

Anthony Hopkins, Sigmund Freud’u canlandıracak!

Chris Rock, 2023 Oscar törenini sunabilir!

Akademi, 2023 yılının Oscar tarihini açıkladı!

Andy Garcia’lı “Father of the Bride”dan fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.