Paul Walter Hauser, ‘Cruella’ Kadrosunda!

Paul Walter Hauser, ‘Cruella’ kadrosunda! ‘Richard Jewell’in yıldızı Paul Walter Hauser, Disney klasiği ‘101 Dalmaçyalı’daki kötü karakter Cruella de Vil’in hikayesine odaklanacak olan ‘Cruella’ adlı canlı aksiyon filminde rol almaya hazırlanıyor.

Marc Platt, Kristin Burr ve Andrew Gunn’ın yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ‘I, Tonya’dan hatırladığımız Craig Gillespie oturuyor.

1961 yapımı ‘101 Dalmaçyalı’ adlı animasyon filmindeki köpek yavrularını yakalamayı takıntı haline getirmiş olan kötü karakter de Vil’e yeni projede Emma Stone tarafından hayat verilecek. John Hughes tarafından üretilen 1996 yapımı canlı aksiyon versiyonunda ise bir moda evinin sahibi olan bu takıntılı karakter Glenn Close tarafından canlandırıldı.

Filmde de Vil‘in hangi döneminden bahsedileceği veya Hauser‘ın hangi karakteri canlandıracağı hakkında henüz net bir bilgi yok.

Tony McNamara, ilk taslağı hazırlayan Dana Fox ile birlikte senaryonun son halini kaleme aldı. Yakın zamanda Disney tarafından yapılan açıklamaya göre projenin ön prodüksiyon çalışmaları da göz önünde bulundurularak vizyon tarihi 23 Aralık 2020 olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle