‘PAW Patrol’ Animasyon Filmine Yeni İsimler

‘PAW Patrol’ Animasyon Filmine Yeni İsimler! Kim Kardashian, Jimmy Kimmel, Tyler Perry, Randall Park, Dax Shepard, Yara Shahidi, Ian Armitage, Marsai Martin ve Will Brisbin “PAW Patrol” animasyon filminin seslendirme kadrosuna dahil oldular.

Film, aynı isimli Nickelodeon dizisinden uyarlandı. 20 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek olan filmin oyuncuları, yaratıcıları ve yapımcıları uzaktan işbirliği yaparak üretim halindeler.

“PAW Patrol” dizisi 2013 yılında yayınlanmaya başlamış, Adventure Bay isminde bir topluluğu korumak için altı kurtarma köpeğini yöneten Ryder isminde genç bir çocuğu merkezine alıyordu. 30 farklı dile çevrilen dizi 160’ın üzerinde ülkede yayınlandı. En son 7. sezonu yayınlanan dizi 8. sezon için onay almıştı.

Filmin yönetmenliğini Nut Job 2: Nutty by Nature” ve “Escape From Planet Earth”den hatırlayacağımız Cal Brunker üstlenecek. Jennifer Dodge’un yapımcılığını üstleneceği filmin yönetici yapımcıları arasında Ronnen Harary ve Adam Beder yer alıyor.

Kaynak: Variety

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle