Pierce Brosnan, ‘The Last Rifleman’ Filminde Başrol Oynayacak!

Pierce Brosnan, ‘The Last Rifleman’ filminde başrol oynayacak! Pierce Brosnan, Terry Loane tarafından yönetilecek olan ‘The Last Rifleman’ filminde başrol oynayacak.

Normandiya’daki D-Day çıkarmalarının 75. yıldönümünde, Kuzey İrlanda’da bakım evinde yaşayan bir II. Dünya Savaşı gazisinin eski dostlarına son defa saygısını sunmak ve geçmişin hayaletleriyle yüzleşmek üzere gizlice kaçarak Fransa’ya doğru çıktığı zorlu yolculuğu merkezine alıyor.

Hikaye, 2014 yılında D-Day çıkarmalarının 70. yıldönümü için Doğu Sussex’teki bakım evinden kaçıp önce Portsmouth’a giden bir otobüse, daha sonra Fransa’ya giden bir feribota binerek Normandiya’ya giden 89 yaşındaki II.Dünya Savaşı gazisi Bernard Jordan‘dan esinlenmiş.

Yakında Toronto Film Festivali’nde alıcılara tanıtılacak olan filmin uluslararası hakları İngiliz WestEnd Films firmasına ait. WestEnd filmin ABD haklarını ise CAA ile birlikte temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle