Rooney Mara, Audrey Hepburn’ü canlandıracak!

Rooney Mara, Audrey Hepburn‘ü canlandıracak! Apple’ın ikonik aktris Audrey Hepburn ile ilgili biyografi filminin başrol oyuncusu belli oldu. Filmde Hepburn’ü Rooney Mara oynayacak.

“Call Me by Your Name” filmiyle Oscar adaylığı kazanan Luca Guadagnino filmin yönetmenliğini üstlenecek.  “The Giver” filminin ortak senaristi Michael Mitnick ise ise filmin senaryosunu kaleme alacak.

https://variety.com/wp-content/uploads/2022/01/audrey-hepburn-rooney-mara.jpg?w=681&h=383&crop=1

Filmle ilgili detaylar henüz paylaşılmıyor. Hepburn, “Breakfast at Tiffany’s,” “My Fair Lady,” “Wait Until Dark,” “Charade” ve “Sabrina” filmlerindeki performansıyla hafızalara kazınmıştı. Aktris kariyeri boyunca Emmy, Oscar, Tony ve Grammy ödüllerini kucaklamıştı.

Apple’ın yeni projesinde aktrisi Mara canlandıracak. “The Girl With the Dragon Tattoo” ve  “Carol” filmlerindeki performansıyla Osca adaylığı elde eden Mara, Guillermo del Toro imzalı “Nightmare Alley” filminde Bradley Cooper, Cate Blanchett, Toni Collette ve Willem Dafoe ile birlikte rol aaaldı. Mara’yı önümüzdeki dönem Sarah Polley imzalı “Women Talking,” filminde Frances McDormand, Ben Whishaw, Claire Foy ve Jessie Buckley gibi isimlerle birlikte izleyeceğiz.

Kaynak: Variety

You May Also Like

Daniel Brühl ve Macaulay Culkin, pandemi gerilimi ‘Rich Flu’da rol alacaklar!

Susan Sarandon animasyon dizisi ‘The Movers’da rol alacak!

‘Indiana Jones 5’tan ilk görsel yayınlandı!

‘Elvis’in Dünya Promiyeri Cannes Film Festivali’nde Gerçekleşti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.