Ryan Reynolds, Zack Snyder’ın ‘Justice League’inde Rol Almayacak!

Ryan Reynolds, Zack Snyder’ın ‘Justice League’inde Rol Almayacak! 2017 yılında gösterime giren süper kahraman filmi “Justice League”in merakla beklenen, yayınlanmamış versiyonunda Reynolds’ın Hal Jordan rolüne geri dönüleceği düşünülüyordu. Ancak, aktör, sosyal medya hesabında takipçisinin sorusu üzerine bu role geri dönmeyeceğini açıkladı.

Twitter üzerinde konuyla ilgili Reynolds’ın Justice League’de Hal Jordan olarak karşımıza çıkacağını yazan takipçisine yanıt veren Reynolds, “Maalesef, bu ben değilim. Belki başka bir Green Lantern’da…” ifadelerini kullandı.

Reynolds’ın Green Lantern’daki performansı hayranlar arasında hayal kırıklığı yaratmıştı ancak yine de takipçileri aktörün bu rolü üstlenmesini istiyorlardı. Çünkü, Reynolds da filmi beğenmemiş, Deadpool filmlerinde bununla ilgili espriler yapmıştı.

18 Mart’ta HBO Max’te yayınlanacak Zack Snyder’s Justice League’de, Ben Affleck (Batman), Ray Fisher (Cyborg) and Amber Heard (Mera) for the new shots. Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Henry Cavill (Superman) ve Ezra Miller (Flash) gibi isimleri izleyeceğiz.

Kaynak: Hollywood Reporter

You May Also Like

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig başrollü ‘Knives Out 2’ prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapacak!

Cennete Bilet filminden ilk fragman yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.