Shia LaBeouf ve Mel Gibson ‘Rothchild’ İçin Bir Arada!

Shia LaBeouf ve Mel Gibson New York’lu bir multi milyoneri merkezine alan kara komedi ‘Rothchild’da başrolü paylaşacak. Filmin yönetmen koltuğunda ‘Stan & Ollie’den hatırladığımız Jon S. Baird‘in oturuyor. HanWay Films tarafından temsil edilen projenin uluslararası yayın haklarının satışı Cannes Film Festivali’nde başladı.

LaBeouf filmde ailesinden kovulan Becket Rothchild karakterini canlandıracak. Yetişkin ve karizmatik Becket, aileye geri dönüp doğuştan sahip olduğu haklarını talep etmek üzere bir plan çizer. Becket ve serveti arasında, aile patriği Whitelaw (Gibson) da dahil olmak üzere tam 9 aile üyesi durmaktadır.

Los Angeles merkezli prodüksiyon şirketi Unified Pictures tarafından üretilen ‘Rothchild’ın yapım çalışmaları Keith Kjarval ve Tyler Jackson’ın yanı sıra Black Box Management bünyesindeki Lowell Shapiro ve Mike Dill tarafından yürütülecek.

Gibson bu sene Cannes’da, Fortitude tarafından temsil edilen ve bir Noel Baba’yı canlandırdığı aksiyon ve komedi türündeki ‘Fatman’ ve satışları Bluebox Intl. tarafından yürütülen aksiyon filmi ‘Force of Nature’ da dahil olmak üzere birkaç proje ile yer alıyor.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Wim Wenders ve Koji Yakusho ilk kez İstanbul’a geliyor!

Fatih Akın’ın ‘Amrum’ filminin çekimleri başladı!

James McAvoy’un başrolde olduğu Speak No Evil filminden fragman!

M. Night Shyamalan imzalı”Trap” filminden ilk fragman!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir