‘Stargirl’ün Devam Filmi Geliyor!

‘Stargirl’ün Devam Filmi Geliyor! Grace VanderWaal ve yönetmen Julia Hart, yeni ve prjinal bir müzikal yolculuk için tekrar bir araya geliyor.

Disney, müzkal dünyasına Stargirl ile dönüyor. Geçtiğimiz prömiyerini Disney +’da yapan romantik dram Stargirl’ün devam filmi için hazırlıklar başladı.

Yönetmen, Julia Hart, Grace VanderWaal, Elijah Richardson ve müzik yazarı Michael Penn ile bir araya geliyor. 2020 yılında Disney+’ta yayınlanan Stargirl, Jerry Spinelli’nin çok satan kitabından uyarlanmıştı. Film, lisedeki gençlerin gergin duygularını, uyumsuzluklarını ve kendini ifade etmelerini ve ilk aşkın coşkusunu merkezine alıyordu. Filmin senaryosunu yönetmen Hart, Kirsten Hahn ve Jordon Horowizth ile birlikte kaleme almıştı.

Devam filminde VanderWaal, Stargirl Caraway karakterine geri dönüyor. Ellen Goldsmith-Vein, Lee Stollman ve Horowitz ise filmin yapımcısı olarak geri dönecekler. Jeanne McCarthy ve Nicole Abellera da filmin kadrosunda yer alacak isimler arasında yer alıyor.

Richardson va DuVernay’in When They See Us  ve New Amsterdam dizisinde rol almıştı.

Rachel Brosnahan ile I’m Your Woman filminde başrolleri paylaşan Hart’ın bu projesi Amazon Prime’da prömiyerini yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle