‘The Grinch’ten Yeni Fragman Geldi!

Bir kez daha yılbaşını mahvetmeye hazırlanan Grinch‘ten yeni fragman geldi! Film ülkemizde 23 Kasım’da sinemalarda olacak.

The Grinç
The Grinç

Yılbaşından hiç hoşlanmayan yeşil canavar arkadaşımız Grinch bu kez animasyon olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda ‘Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı’ filminin yardımcı yönetmeni Yarrow Cheney ve Scott Mosier otururken, senaryoya ise Michael LeSieur imza atıyor.

Filmde Grinch’i ‘Sherlock’ dizisinin yıldızı ve Doktor Strange olarak bildiğimiz Benedict Cumberbatch seslendirirken, seslendirme kadrosunda ‘Parks and Recreation’ dizisinden hatırladığımız Rashida Jones, üç Oscar adayı Angela Lansbury, Kenan Thompson, Cameron Seely ve Pharrell Williams da yer alıyor.

Grinch’in yeni yıl maceralarını izleyeceğimiz filmin konusu ise şöyle; Yaşadığı köyden ayrılarak dağın başında, kimsenin gitmeye cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch’e sadece sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Yaşamının sakinliğinden memnun olan Grinch’in kabusu ise, yeni yıl kutlamalarına aşırı düşkün olan köy halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının açıklanması üzerine, Grinch bu coşkuyu yok etmek için, Noel Baba kılığına girerek yılbaşını mahvetmeye karar verir. O sırada köyde yaşayan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte yılbaşında Noel Baba’yı yakalayıp, annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

‘Karayip Korsanları’ oyuncusu Tamayo Perry hayatını kaybetti!

Jennifer Lawrence’ın yeni filmi belli oldu! 

Benedict Cumberbatch, yeni Avengers filminde rol alacak!

MaXXXine filminden fragman yayınlandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir