‘The Racer’ Filminden İlk Fotoğraf!

‘The Racer’ filminden ilk fotoğraf yayınlandı! Tour de France 2019 yaklaşırken, 1998 yılında düzenlenen bisiklet yarışını merkezine alan ‘The Racer’ adlı filmden ilk fotoğraf yayınlandı.

Tour de France adlı ikonik yarışma 1998 yılında doping skandallarına maruz kaldı ve ardından Tour de Dopage takma adını aldı. Dünyanın en büyük bisiklet yarışının açılışı, Fransa’ya taşınmadan önce o yıl İrlanda’da gerçekleşmişti.

Kieron J. Walsh’ın ‘The Racer’ı, kurgusal bir Belçikalı sürücü olan Dom Chabol’ı merkezine alıyor. Tam tura başlamak üzereyken ekibinden atılan Chabol, bir doping meselesinin patlak vermesinin ardından diskalifiye olan bir takım arkadaşının yerine kendisini tekrar selede bulur.

Filmde, ABC’de yayınlanan ‘Of Kings and Prophet’ dizisinde başrol oynayan Louis Talpe, Chabol’ı canlandırıyor. Oyuncular arasında Tara Lee (A Date for Mad Mary), Matteo Simoni (Gangsta), Iain Glen (Game of Thrones) ve Karel Roden (The Bourne Supremacy) yer alıyor. Çekimler ise İrlanda ve Lüksemburg’ta yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle