Toy Story 4’ten ‘Bo Beep’ Afişi Geldi!

Toy Story 4’ten ‘Bo Beep’ Afişi Geldi! Bo Peep dönüyor! Woody’nin, uzun süredir kayıp olan dostu, Buzz ve çeteyle arasında her zaman özel bir bağ vardı, ancak birbirlerini yıllardır görmüyorlardı.

Bo bu süre içinde yıprandı ve rengi soldu. Bo’nun gücü ve alaycılığı, porselen dış görünüşüyle hep bir tezat içindeydi ve sonunda onun ancak yollarda kendini bulan, maceracı bir özgür ruh olduğu ortaya çıktı. O ve Woody hiç beklenmedik şartlarda tekrar bir araya gelince, oyuncak hayatlarında ayrı yollara gittiklerini fark ederler. “Toy Story 4”ün yönetmeni Josh Cooley, “Bo kaderinin kontrolünü eline aldı” diyor. “Woody, Andy’nin büyümesini izlerken, Bo tozlandı, sorumluluk aldı ve dışarı çıktı. Ve Woody geldiğinde, birbirlerini tekrar bulduklarına inanamadılar.”

Annie Potts, Bo Peep’in sesi olarak geri dönüyor. Potts karakteri için, “O, modern, bağımsız, yetenekli ve özgüvenli” diyor. “Bo hayatın iniş çıkışları karşısında zarafetle dururken ilham vermesi için yazılmış ve tasarlanmış.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com