2024’ün en çok beklenen korku filmlerinden “The Watchers”dan ilk fragman!

2024’ün en çok beklenen korku filmlerinden “The Watchers”dan ilk fragman! “6. His”, “Köy”, “İşaretler” gibi kült korku filmlerinin yönetmenliğini yapmış M. Night Shyamalan‘ın yapımcılığını üstlendiği “Gözcüler” (The Watchers) filminin tüyler ürperten ilk fragmanı yayınladı.  A.M. Shine’ın romanından uyarlanan filmde, İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalan Mina’nın gerilim dolu hikayesi konu alınıyor. Night Shyamalan’ın kızı Ishana Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği ve Dakota Fanning‘in başrolünde yer aldığı Gözcüler, 7 Haziran’da vizyonda olacak. 

Korku ustası M. Night Shyamalan yepyeni bir korku filmiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bu kez yapımcı koltuğunda oturan Night Shyamalan, kızı Ishana Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği Gözcüler filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmin yayınlanan ilk fragmanı tüyler ürperten atmosferi ile korku severlerde heyecan yaratıyor. 

“Sizi izliyorlar!”

A.M. Shine’ın romanından uyarlanan film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina’nın İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor.  

Gözcüler’in başrollerinde Dakota Fanning (“Once Upon a Time in Hollywood”, “Ocean’s Eight”), Georgina Campbell (“Barbarian”, “Suspicion”), Oliver Finnegan (“Creeped Out”, “Outlander”) ve Olwen Fouere (“The Northman”, “The Tourist”) yer alıyor. Filmin yapımcılığını M. Night Shyamalan’ın yanı sıra Ashwin Rajan ve Nimitt Mankad üstlenmiş. Başyapımcılar da Jo Homewood ve Stephen Dembitzer. Görüntü yönetmeni Eli Arenson (“Lamb”, “Hospitality”) kamera arkasında yazar/yönetmen Shyamalan’a eşlik ediyor. Müzikler de Abel Korzeniowski’ye (“Till”, “The Nun”) ait.

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

“Furiosa: Bir Mad Max Destanı”nın yeni posteri yayınlandı!

21 filmi Oscar alan ünlü yapım şirketi Participant Media faaliyetlerini durduruyor!

43. İstanbul Film Festivali başladı!

Pamela Anderson, Liam Neeson ile ‘Naked Gun’da rol alacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir