Issa Rae’nin Yeni Projesi Belli Oldu!

Issa Rae‘nin yeni projesi belli oldu! ‘Insecure’ün yıldızı ve yaratıcılarından biri olan Issa Rae, yazar ve oyuncu olarak yer aldığı ‘Perfect Strangers’ adlı komedi projesinin yapımcılığını Spyglass Media Group ve Eagle Pictures ile birlikte üstleniyor.

Proje, Paolo Genovese‘nin ‘Perfetti Sconosciuti’ adlı İtalyanca filminin İngilizce uyarlaması niteliğinde. Film, bir akşam yemeğinde bir araya gelen bir arkadaş grubunun, birbirlerinden sakladıkları birşey olmadığını kanıtlamak üzere telefonlarını masanın üzerine koyup gelen tüm mesaj ve aramaları herkesin duyacağı şekilde cevaplayacakları tehlikeli bir oyun oynamaya karar vermesini konu ediniyor.

İlk olarak 2016 yılında yayınlanan ‘Perfetti Sconosciuti’nin Çin, İspanya, Yunanistan, Rusya, Macaristan, Fransa, Kore ve Türkiye gibi birçok ülkede yerel uyarlamaları yapıldı. Film, David di Donatello Awards ve Tribeca Film Festival’dan ödüller kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com