Keira Knightley, İklim Krizie İlgili Kısa Animasyonda Yer Alacak!

Keira Knightley, iklim krizine dikkat çeken kısa animasyon filmini seslendirecek.

Çevre aktivisti Extinction Rebellion tarafından hazırlanan kısa animasyon serisi “Climate Crisis, and Why We Should Panic”in ilki 14 dile çevrildi.Çevre ve iklim krizine odaklanacak olan ikinci kısa animasyonu Knightley seslendirecek.

Geçtiğimiz günlerde “The Essex Serpent” isimli dönem dizisinde rol alacağı açıklanan Knightley, “Extinction Rebellion’ı desteklemek için konuşmak istiyorum. Günümüzün en acil sorunlarından birini seslendirmek, çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakma umuduyla gerçekleştirilecek en doğru tavır diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“Climate Crisis, and Why We Should Panic” isimli kısa animasyonun yönetmen ve senaristliğini Miritte Ben Yitzchak üstleniyor. İlk animasyon filmini “Moonlight”ın yıldız ismi Naomie Harris seslendirmiş, Brian Eno ise filmin müziklerini yapmıştı.

Extinction Rebellion’ın daha önce yaptığı kısa filmleri Joaquin Phoenix, Adria Arjona, Oona Chaplin, Rosario Dawson, Albert Hammond Jr., Q’orianka Kilcher ve Matthew Modine tarafından seslendirmişti.

You May Also Like

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Daniel Craig başrollü ‘Knives Out 2’ prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapacak!

Cennete Bilet filminden ilk fragman yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.