Liam Hemsworth ve Vince Vaughn, ‘Arkansas’ta Rol Alacaklar!

Liam Hemsworth ve Vince Vaughn, ‘Arkansas’ta rol alacaklar!  Hemsworth ve Vaughn, Clark Duke‘un yönetmen koltuğuna oturacağı “Arkansas” filminde rol alacaklar. Filmin oyuncu kadrosunda da yer alacak olan Duke, filmin senaryosunu da kaleme alacak.

Film, Arkansasın uyuşturucu baronuna çalışan iki uyuşturucu kuryesinin yaşadıklarına odaklanacak. Filmde Vaughn, uyuşturucu baronuna hayat verirken, Hemsworth ve Duke iki kuryeyi canlandıracak.

Liam Hemsworth ve Vince Vaughn, ‘Arkansas’ta Rol Alacaklar!

Filmin çekimlerine bu hafta Alabama’da başlanacak. Filmin yapımcılığını Patrick Hibler, Jeff Rice, Martin Sprock ve  Storyboard Media üstlenecek. David Gilbery ve Charles Dorfman ise film de yönetici yapımcı olarak yer alacaklar.

Filmin kadrosunda yer alacak olan Hemsworth’ü, çekimleri yeni tamamlanan aksiyon-gerilim filmi “Killerman”  ve Rebel Wilson ile başrolü paylaştığı romantik komedi “Isn’t It Romantic” yapımlarında izleyeceğiz. Vaughn ise en son prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yapan S. Craig Zahler’ın “Dragged Across Concrete,” filminde karşımıza çıkacak. Filmin yönetmen ve senaristi Duke, Burt Reynolds ile başrolü paylaştığı “The Last Movie Star”da ve  Showtime’ın “I’m Dying Up Here” yapımlarında rol aldı.

 

 

 

You May Also Like

“Ah Belinda”nın çekimleri tamamlandı!

Özge Borak’lı ‘Leyla Hanım’dan Tanıtım Fragmanı!

‘See How They Run’dan İlk Fragman!

‘Thirteen Lives’tan Fragman Yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.