Oscar Isaac, Francis Ford Coppola’yı Canlandıracak!

Oscar Isaac, ‘Francis and The Godfather’ filminde yönetmen Francis Ford Coppola’yı canlandıracak. Isaac’e filmde Jake Gyllenhaal eşlik edecek.

Barry Levinson‘ın yönetmenliğini üstleneceği filmde Gyllenhaal ise Paramount stüdyo başkanı Robert Evans‘ı canlandıracak. Film, Coppola’nın ufuk açan filmi The Godfather‘ın yapım aşamasıyla ilgili olacak.

Andrew Farotte’nin Black List senaryosundan uyarlanacak filmin yönetmen koltuğunda Barry Levinson üstlenecek. Film, o dönemler 31 yaşında olan Coppola’nın kadroya Marlon Brando’yu ve çok az bilinen bir oyuncu olan Al Pacino‘yu dahil etme süreci ve Evans’la yaşadığı anlaşmazlıkları gün yüzüne çıkaracak.

En son Star Wars üçlemesi Rise of Skywalker‘da izlediğimiz Isaac’i önümüzdeki dönem Dune filminde izleyeceğiz. Isaac yakında çekimleri başlayacak olan HBO’nun mini dizisi Scenes From a Marriage‘de rol alacak.

 Spider-Man: Far From Home‘da izlediğimiz Gyllenhaal ise, Netflix’in Devil All the Time ve Breaking News in Yuba County yapımlarında rol alacak.

Kaynak: Hollywood Reporter

You May Also Like

James Cameron, son ‘Avatar’ filmini yönetmeyebilir!

Taron Egerton, Wolverine rolü için görüşmelere başladı!

“Ah Belinda”nın çekimleri tamamlandı!

Özge Borak’lı ‘Leyla Hanım’dan Tanıtım Fragmanı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.