Star Wars Dizisine Yeni İsim!

Star Wars dizisine yeni isim! Disney’in platformunda yayınlanacak olan dizide Diego Luna, başrol oynayacak. Dizi, “Rogue One: A Star Wars Story” filminden bir karakteri odak noktasına alacak.

Star Wars Dizisine Yeni İsim!Luna dizide Felicity Jones’un canlandırdığı Jyn Erso’nun Death Star planlarını çalmasına yardım eden Cassian Andor karakterine hayat verecek. Dizi, Netflix’le mücadele etmeye hazırlanan Disney+ platformunun iddialı dizilerinden sadece birisi. Daha önce Disney+ platformunun Marvel evrenindeki karakterleri ele alan birkaç dizi projesi daha üzerinde çalıştığı duyurulmuştu. Platform, Jon Favreau‘nun senaryosunu kaleme aldığı ve yönetici yapımcılığını üstlendiği “Star Wars” serisi “The Mandalorian,” üzerinde de çalışıyor.

Rogue One dizisinin ne zaman yayında olacağı duyurulmadı ancak filmin çekimleri 2019 yılında başlayacak. Disney, yeni platformunu da önümüzdeki yılın sonlarına doğru tanıtmayı düşünüyor.

Dizinin kadrosuna katılan Luna’yı önümüzdeki dönem “If Beale Street Could Talk” ve Woody Allen‘ın “A Rainy Day in New York,” filmlerinde izleyeceğiz. Luna, Netflix’t yayınlanacak olan “Narcos”un gelecek sezonunun çekimlerini tamaladıktan sonra Star Wars çekimlerine başlayacak.

 

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Xavier Dolan, 77. Cannes Film Festivali’nde Belirli Bir Bakış jürisine başkanlık yapacak!

Emily Blunt, Dwayne Johnson ile başrolü paylaşacak!

Tom Hardy’li The Bikeriders’tan yeni fragman!

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası’nın devam filmi 2026’da!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir