Zac Efron, ‘Firestarter’ın Yeniden Çevriminde!

Zac Efron, Stephen King‘in klasik roman uyarlaması “Firestarter”ın yeniden çevriminde rol alacak.

Film, prokinetik güçlerle büyüyen ve geleceği görme yeteneğine sahip genç bir kızı merkezine alıyor. Filmin yapımcılığını Universal Pictures, Blumhouse Productions ve Weed Road Productions üstlenecek.

Keith Thomas (“The Vigil”)’ın yönetmenliğini üstleneceği filmin senaryosunu Scott Teems (“Halloween Kills”) kaleme alacak.

Stanley Mann tarafından senaryolaştırılan 1984 yapımı filmin yönetmenliğini Mark L. Lester üstlenmişti. Oyuncu kadrosunda ise başroldeki küçük Drew Barrymore‘un yanı sıra David Keith ve Freddie Jones gibi isimler yer almıştı.

“High School Musical” serisiyle dikkatleri üzerine çeken Efron, “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” filmindeki Ted Bundy canlandırmasıyla yeteneğini gözler önüne sermişti. “Neighbors,” “The Greatest Showman” ve “The Paperboy” gibi yapımlarda rol alan Efron önümüzdeki dönem “Three Men and a Baby,”nin yeniden çevriminde izleyeceğiz.

“It,” “The Shining,” “Carrie,” “The Dark Tower” ve “Pet Sematary,” gibi korku ve fantastik türlerinin arkasındaki isim olan King’in filmlere kattığı kalite ve başarı tartışılmaz.

“Paranormal Activity”nin yapımcıları Jason Blum ve Akiva Goldsman filmin yapımcılığını üstlenecekler.

Kaynak: Variety

Bu haberleri de beğenebilirsiniz

Wim Wenders ve Koji Yakusho ilk kez İstanbul’a geliyor!

Fatih Akın’ın ‘Amrum’ filminin çekimleri başladı!

James McAvoy’un başrolde olduğu Speak No Evil filminden fragman!

M. Night Shyamalan imzalı”Trap” filminden ilk fragman!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir